Dyspozytor / Specjalista ds. Transportu

  • Pełny etat
  • Chełm, Lubelskie
  • 5000 - 9000 zł (brutto) / Miesiąc

Witryna internetowa TSL Sp. z o.o.

Transport Spedycja Logistyka

Pełny etat - Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Dyspozytor Transportu Drogowego / Specjalista Transportu

Miejsce pracy: Chełm

Jesteśmy prężnie działającą i stale rozwijającą się firmą transportową.
Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie materiałów niebezpiecznych.
Na rynku działamy od 16 lat, zdobyliśmy zaufanie wiodących firm na rynku paliw i gazów
Jeśli lubisz wyzwania i jesteś osoba ambitną zapraszamy do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • dysponowanie samochodami ciężarowymi należącymi do firmy,
  • organizacja pracy kierowców, realizacja zleceń transportowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • nadzór nad realizacją zleceń transportowych.
  • planowanie tras i optymalizacja kosztów transportu,
  • planowanie harmonogramu pracy kierowców i bieżąca koordynacja ich pracy,
  • prowadzenie rejestru i składanie raportów z pracy działu,
  • kontrola jakości i terminowości dostaw.
  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych/spedycyjnych oraz planowanie i koordynowanie dystrybucji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w ramach wykonywanych usług transportowo-spedycyjnych
  • Nadzór nad procesem przepływu oraz kompletnością dokumentacji przewozowej oraz rozliczeń
  • Bieżący kontakt z klientami i przewoźnikami oraz nadzór nad jakością świadczonych usług
  • Kompletowanie dokumentacji transportowej oraz rejestrowanie zleceń w systemie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze organizacji transportów drogowych na rynku krajowym
  • Dobra znajomość krajowego rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami drogowymi
  • doświadczenie pracy na ww. stanowisku i znajomość branży TSL,
  • opcjonalnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobre umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość procedur i zasad funkcjonowania rynku transportu, spedycji oraz dystrybucji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego Multisport na preferencyjnych warunkach
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole #TSLTeam!
  • możliwość awansu poziomego oraz pionowego w strukturach firmy

Prześlij nam swoje CV za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń.

Przemek: 883 363 632

Prosimy o zmieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”