PRACA: Poszukujemy doradcy technicznego

Oferty pracy TSL - Samochody ciężarowe

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczny Samochodów Ciężarowych

Nasze wymagania:

• Znajomość technologii napraw, eksploatacji i budowy pojazdów ciężarowych

Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

• Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Umiejętność szybkiego uczenia się i współpracy w zespole

• Zaangażowanie w prowadzone sprawy

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

• Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)

Mile widziane

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi Klienta

Twój zakres obowiązków:

• Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury – umawianie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie Klienta o przebiegu prac

• Przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczanie zleceń

• Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie

• Aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów

• Realizacja programów serwisowych

Umowa o pracę

Praca zmianowa, weekendy

Doświadczenie – nie wymagane

Lokalizacja: Chełm, Fabryczna

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego

tel.: +48 883 331 462